Günümüzde işletme ve firmaların kalitesi hızlı hizmet sunması ile doğru orantılı olarak ölçülmektedir. Bu bakımdan birçok firma ve işletme resmi olan evrakları müşterilerine kurumlara ve diğer işletmelere kuryeler vasıtasıyla göndermektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız uzun zamandır bulunduğumuz lokasyonda yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır. Dünya standartlarında modern kurye hizmeti vermekte olan firmamızın bünyesinde son derece kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır. Kaliteli takip sistemleri teknolojik aletler ve alanında uzman olan motorize ekip ile birlikte Yeşilyurt’ta kurye hizmeti vermekteyiz. Yeşilyurt kurye olarak işletmelere kurumlara ve bireysel müşterilere hızlı çözümler sunmaktayız.

Yeşilyurt Moto Kurye Gönderi Hizmetleri

Gönderi hizmetlerimizin tamamı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmiş durumdadır. Bu noktada devreye girmekte olan kaliteli ekibimiz çok hızlı bir şekilde teslimatların yapılabilmesi için son model motosikletlerle en yoğun trafik şartlarında bile hızlı bir şekilde reaksiyon göstermektedir. Yeşilyurt moto kurye hizmet portföyünde yer alan standart kurye hizmeti ile bile 3 saat içerisinde teslimat gerçekleştirebilmektedir. Daha hızlı evrak ve dosya gönderim taleplerinde ise firmamızın sunmuş olduğu Express kurye hizmeti devreye girebilmektedir. Böylece iki saat içerisinde istenen her yere evrak ve dosyalarınız gönderilmektedir. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu acil kurye hizmeti ile hassasiyet derecesi yüksek ve önemli olan evraklarınız maksimum 90 dakika içerisinde en uzak lokasyonlara bile gönderilebilmektedir.

Yeşilyurt Motorlu Kurye ve Uygun Fiyatlar

Uygulamalarımız arasında yer alan gidiş dönüş moto kurye ile birlikte internet ticareti yapmakta olan kurumlara ve evrakların imzalatılıp tekrar geri getirilmesini isteyen firmalara destek sunmaktayız. Ayrıca gümrük firmaları için gümrük kurye hizmetimiz de firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Büyük ebatlı gönderilerde devreye giren arabalı moto kurye de ekstra bir opsiyondur. Etiketleme paketleme gibi birtakım uygulamalar evrak gönderiminden önce devreye girebilmektedir. Teslimat anında her iki taraf da kısa mesaj yoluyla bilgilendirilmektedir. Yeşilyurt motorlu kurye olarak sözleşmeli ve faturalı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden çözümler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.