Yeşilyurt moto kurye hizmetinden yararlanmak için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir ya da internetteki sipariş formunu doldurabilirsiniz. Talebinizi herhangi bir yöntemle ilettikten sonra en yakındaki personelimiz bilgilendirilerek adresinize yönlendirilir ve teslimatınız kısa zamanda gerçekleşir. Teslimat sürecinde sorun yaşamamak için müşterilerimizin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

  • Yeşilyurt’ta hizmet veren firmamızın teslimat gerçekleştirebileceği bölgeler belirlenmiştir ve hangi adrese ne kadar sürede ulaşılabileceği de taahhüt edilmektedir. Uzak adresler için standart sürelerden farklı bir zaman dilimi söz konusu olabileceğinden kurye taleplerinizde bu hususu göz önünde bulundurarak siparişinizi zamanında vermelisiniz.
  • Teslimatın süresinin uzamaması için kurye talebinde bulunduğunuzda paketinizin hazır olmasına ve kuryenin bekletilmemesine özen göstermelisiniz.
  • Siparişinizi verdiğinizde adres ve isim bilgilerini doğru ve net olarak vermelisiniz. Aynı durum varış noktası için de geçerlidir. Aksi halde karışıklık ve gecikmelerin yaşanması kaçınılmazdır.

Kurye Firmasının Standartları Koruması

Yeşilyurt motor kurye olarak İstanbul’da müşterilerimize verdiğimiz hızlı ve güvenilir teslimat ile ilgili taahhütlerimizi yerine getiriyoruz. Kurye firması için piyasada güvenilir bir isim oluşturmak kolay olmamaktadır. Müşteri ile ilişkilerin geliştirilmesi uzun zaman alabilen bir süreçtir. Güven ilişkisinin oluşturulması kadar bu ilişkinin korunması için çaba sarf etmek de oldukça önemlidir. Her müşteri ve her gönderi özel kabul edilmeli ve ilk kez bu iş yapılıyormuş gibi özenli bir şekilde davranılmalıdır. Kurye firmalarının sayısının arttığı günümüzde güven duyduğunuz bir firma içinizi rahat ettirecektir.

Yeşilköy Motor Kuryenin Fiyat Avantajları

Yeşilyurt motorlu kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlardan biri de fiyatların belirlenmesi ile ilgilidir. Gönderileri teslim aldığımız ve ilettiğimiz adreslere göre esnek fiyatlar belirlenmesi durumunda sabit bir maliyet yerine avantajlı fiyatlardan kuryeden yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. Adrese ve kiloya dayalı fiyat bilgisi için web adresimizden bilgi alabilir ya da irtibat numaralarımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca gönderi sayısının çokluğu ölçüsünde sağlayacağımız indirimler ve kiralık kurye talepleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Kiralık kuryeden farklı süreler için yararlanma olanağınız bulunmaktadır.