Ülkemizin en kalabalık bölgelerinden olan Yeşilyurt çok büyük bir nüfus yoğunluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple birçok işletme, firma ve kurum bölgede faaliyette bulunmaktadır. Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da hala resmi belgelerin, evrakların, değerli olan dosyaların elden teslim edilmesi gerekmektedir. Hızlı ve acil olan dosya ve evrak gönderilerinizde mutlaka firmamız devreye girmektedir. Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır hizmet vererek yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Yeşilyurt kurye olarak çok hızlı bir şekilde istediğiniz her türlü evrak ve dosyayı güven içerisinde belirtilen adrese teslim edebilmekteyiz.

Yeşilyurt Moto Kurye ve Kaliteli Hizmet

Son derece modern bir şekilde kurye hizmeti vermekte olan firmamız P1 ve K2 sertifikalarına sahiptir. Böylece çok kaliteli bir motorize ekip ile birlikte kurye dağıtım hizmeti verilmektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan standart olan moto kurye gönderiminde bile oldukça hızlı bir şekilde adreslere erişim sağlanmaktadır. Ancak sizin çok daha hızlı ve acil kurye gönderim talepleriniz varsa Express kurye ve vip moto kurye uygulamalarımıza başvurabilirsiniz. Yeşilyurt moto kurye olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde yarım saat ile iki saat arasında değişen sürelerde teslimat olanağı bulunmaktadır. Ayrıca hassasiyet derecesi çok yüksek olan evrak ve dosyalarınızın gönderiminde de ekstra güvenlik önlemleri alabilmekteyiz. Böylece teslimat sırasında her iki taraf da SMS ile bilgilendirilerek hiçbir şekilde karışıklık ortaya çıkmamaktadır.

Yeşilyurt Motorlu Kurye ve Farklı Çözümler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için sürekli güncellenen bir hizmet portföyümüz bulunmaktadır. Bunun sağlanabilmesi için firmamız bünyesinde yer alan teknik kadro ile birlikte çok farklı hizmetler de geliştirmeliyiz. Şirketlerin oldukça hoşuna gitmekte olan gidiş dönüş moto kurye hizmeti firmamız bünyesinde sizler için bulunmaktadır. Ayrıca etiketleme paketleme gibi çok farklı uygulamalarda yine Yeşilyurt motorlu kurye olarak size sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmakta olan firmamız son derece ekonomik fiyatlar belirleyerek firmaların ve kurumların gönderim taleplerine çok hızlı yanıtlar vermeye devam etmektedir.