Yeşilyurt, İstanbul’un en hareketli semtlerinden birisidir. Bu yüzden gerek işletmelerin gerekse bireysel olarak kişilerin gün boyunca pek çok taşınması gereken paketleri ortaya çıkar. Fakat bunların normal kargo ile taşınması büyük bir çiledir. Çünkü kargo şirketleri prosedürleri gereği paketleri birçok aktarmadan geçirirler ve aynı şehir içinde bile bir adresten başka bir adrese paketlerin ulaşımı birkaç günü bulabilir. O yüzden de kurye uygulamalarına büyük rağbet vardır. Şöyle de bir durum var ki kuryelerden alınan verim de her zaman kişileri tatmin etmemekte, işin ehli olmayan kişiler sektörde birçok kişiyi hüsrana uğratmaktadır. İşte Yeşilyurt kurye olarak yıların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve kaliteyi müşterilerimize sunuyoruz. Onların taşımacılık ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiyoruz.

Yeşilyurt Moto Kuryede Profesyonel Ekip Hizmeti

Yeşilyurt moto kurye olarak bizi farklı kılan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve kaliteli personel kadromuzdur. Faaliyetlerimizi içinde bulunduğumuz sektörün bir hizmet sektörü olduğu bilinciyle yürütüyoruz. Bu yüzden müşterilerimizin işlerinin tam zamanında, eksiksiz tamamlanması için azami gayret gösteriyor, taleplerini her ne şartta olursa olsun yerine getirmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki taşıdığımız paketler sahipleri için çok önemlidir ve kimi zaman onların acil ihtiyaçlarıdır kimi zaman prestijleridir. Kimi zaman sağlıkları söz konusudur. Bu yüzden her bir müşterimiz ve paketi bizim için yüksek kıymete sahiptir. Eğer sizin de adresten adrese taşınması gereken bir zarfınız, evrakınız, hediyeniz, dosyanız, broşürünüz, davetiyeniz, velhasıl moto kurye ile taşınması gereken herhangi bir paketiniz varsa gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Yeşilyurt Motor Kurye Müşteri Merkezli Hizmet Anlayışı

Yeşilyurt motor kurye, profesyonel ve uyumlu bir ekibin birleşimidir. Firmamız bünyesinde çalışan bütün personellerimiz firmamıza kayıtlı, kurye alanında eğitimli, deneyimli, adres bilgilerine hakim, adres bulma konusunda yetenekli kişilerdir. Hal böyle olunca da müşterilerimiz üst düzey bir ekiple çalışma ayrıcalığına sahip olmakta, teslim ettikleri paketlerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaşacağından %100 emin olmaktadırlar. Her geçen gün artan müşteri sayımız ve hizmet ağımız da çalışmalarımız ve hizmetlerimiz ile doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.